زهرا پهلوان

اخرین به روز رسانی : 25 بهمن 1399

دوره تلفظ

62 دانشجو
دوره تلفظ

بررسی اجمالی

چرا به تلفظ اهمیت بدیم؟

بسیاری از زبان آموزان که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند اگر کلمه ای را اشتباه تلفظ کنند میتوانند برای دیگران باعث سوتفاهم شوند و کسی حرف های آن ها را متوجه نشود بنابراین برای اینکه فهمیده بشیم و ارتباط موثرو با کیفیتی داشته باشیم باید به تلفظ کلمات اهمیت بدیم.

دوره تلفظ آمریکایی برای چه کسانی مناسب هست؟

این دوره برای تمامی زبان آموزان که در حال یادگیری زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی هستنند به خصوص مکالمه مناسب هست و مهم نیست سطح شما مبتدی باشه یا پیشرفته اگر از همین حاال به تلفظ اهمیت بدید ارتباط باکیفیت تری خواهید داشت.

در این دوره یاد میگریم:

کلمات و درست تلفظ کنیم مثل یک آمریکایی صحبت می کنیم مکالمه افراد آمریکایی را به خوبی متوجه میشویم و با کیفت بهتری مکالمه خواهیم داشت.

دوره اول تلفظ شامل:

ده درس همراه با فایل های تصویری صوتی و پاورپوینت و فایل های تمرینی چک کردن تمرینات تلفظ شما توسط خود مدرس هر درس ده الی بیست دقیقه میباشد قابلیت ذخیره درس ها در گوشی، تبلت، لپ تاپ دسترستی دائمی درس ها

هدیه ما به شما ; درس های رایگان

درس اول

درس شش

خرید این دوره

مدرس:

User Avatar
(0)
60 دانش آموز
زهرا پهلوان هستم مدرس زبان انگلیسی . من به شما اموزش میدم تا مثل یک آمریکایی صحبت کنید و از شنیدن صدای خودتون لذت ببرید. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران جنوب هشت سال سابقه تدریس به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاهای معتبر تهران .

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره تلفظ” دیدگاه خود را می نویسید!

×